Conferinta de Presa 28 August 2013

Categorii: Articole

Asociatia Romana de Hipnoza a tinut o Conferinta de Presa pe data de 28 August 2013 in care a prezentat informatii si a raspuns intrebarilor presei pe tema hipnozei.

Intr-un cadru foarte placut si relaxant, la Cafeneaua La Belle Vie de pe strada Andrei Muresanu 27 am stat de vorba cu presa si am adus mai multa lumina asupra acestui subiect care inca este cvasinecunosut de catre publicul larg dar totodata de mare interes.  Spre bucuria noastra, a fost o intalnire vie, dinamica, presarata cu multe intrebari,  aratand interesul publicului fata de hipnoza si beneficiile sale.

Aceasta actiune reprezinta doar o parte din pasii pe care Asociatia Romana de Hipnoza ii face in directia sustinerii si dezvoltarii hipnozei, aceasta metoda extrem de eficienta de restabilire si mentinere a bunastarii fizice, mentale si emotionale.